Informácie o použití esenciálnych olejov na týchto stránkach majú iba informatívny charakter a nemožno ich považovať za odporúčanie lekára. Ak si nie ste istí použitím esenciálnych olejov, vyhľadajte odbornú radu. Za prípadné škody a problémy spôsobené zlým použitím esenciálnych olejov nenesie prevádzkovateľ stránok žiadnu zodpovednosť.


NOVINKA - meranie olejov každému na mieru zdarma.

            

Systém iTOVi - výsledok do 1 minúty na Váš mail. 0948 702 204


Biblia > List Jakuba > Jak. 5,14 - Je niekto z vás chorý? Nech si zavolá starších cirkvi a nech sa nad ním modlia mažúc ho olejom v mene Pánovom.
Biblia > Evangelium podľa Marka > Mar. 6,13 - Vyhnali mnoho zlých duchov, pomazali olejom veľa chorých a uzdravovali.
Bilbia > Evangelium podľa Lukáša > Luk. 10,34 - (Podobenstvo o Samaritánovi) Pristúpil k nemu, nalial mu na rany oleja a vína a obviazal mu ich; vyložil ho na svoje dobytča, zaviezol ho do hostinca a staral sa oň.
V Biblii je celkom 229 krát spomínaný olej, či už na liečenie, pomazanie alebo ako súčasť obety Bohu.


       Spoločnosť Young Living je priekopníkom a svetová jednotka v príprave a využití 100% čistých organických esenciálnych olejov najvyššej terapeutickej triedy A. Dr. Gary Young, zakladateľ Young Living, študoval na univerzitách vo Francúzsku, Egypte a Stredomorí stredoveké i staroveké spôsoby výroby a využitia esenciálnych olejov pre účely liečby. Pestovaním bylín na vlastných farmách a dôslednou výrobou podľa pôvodných receptúr a postupov sa Dr. Youngovi podarilo dosiahnuľ kvality a účinnosti esenciálnych olejov, ktorá bola v posledných storočiach zabudnutá.     

Esenciálne oleje terapeutickej kvality sa od komerčných esenciálnych olejov líšia prísnymi požiadavkami na kvalitu a štandard pestovania rastlín, priebehu zberu, procesu destilácie a laboratórnych testov.

I keď existujú konkurenčné esenciálne oleje, ktoré spĺňajú predpisy kvality AFNOR a ISO, nedosahujú striktné požiadavky na „terapeutickú akosť“ Young Living® a nemali by byť nikdy považované za rovnakú triedu. Aj keď Young Living splňuje všetky oficiálne požadované predpisy, dodržuje i  o mnoho prísnejšie interné štandardy kvality a zostáva jediný, kto vyrába esenciálne oleje „terapeutickej akosti“.

        Nákup je možný po bezplatnej registrácii

        Otázky,  reklamácie a nájdené chyby na stránke hláste na:  +421 948 702 204 prípadne nám napíšte na esencie@goel.sk .